Blu

Gadaj ile chcesz i o czym chcesz.


#1 2007-09-07 22:59:57

Jaq

Zakazany Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 40
Punktów :   

Nauka języków.

Co sądzicie o nauce języków. Weźmy dajmy na to tak w dzisiejszych czasach popularny angielski. Jak się go najskuteczniej uczyć? Wkuwać na siłę słówka i gramatykę? Czy ta tak skomplikowana gramatyka jest do czegoś potrzebna czy wejdzie do głowy z czasem posługiwania się językiem. A może starcza same słówka w końcu i tak się jakoś dogadamy.

A teraz słówka wkuwać je porcjami? Dziś uczymy się słówek związanych z kuchnia, jutro z łazięką, po jutrze szpital, szkoła itd…

Jak wy się uczycie takich rzeczy??

Offline

 

#2 2007-09-10 09:25:19

Wiolecik19

Kot

Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nauka języków.

Najlepiej to wyjechać  za granicę,aby nauczyć się języka...;p ale można też inaczej...Najlepiej zacząć od podstaw...bo ciężko jest samemu zacząć przykładowo od rozszerzonego angielskiego...Ale najważniejsze to nie robić sobie zaległości tylko na bieżąco uczyć się:D i nie poddawać się...Powodzenia:]

Offline

 

#3 2007-09-11 19:15:54

Jaq

Zakazany Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 40
Punktów :   

Re: Nauka języków.

No wiesz Wiolu na wyjazd za granicę to trzeba mieć pieniądzę i nie każdy potrafi się odnaleść w nowych warunkach. Znam taki przypadek z 'rodziny'. Wójek pojechal z (na tamte czasy) z dziewczyną. Jakoś tak wyszło że tylko jego panna mowiła plynie po angielsku, a ktoś tam zachorował i potrzebne były leki. Ale ta dziewczyna bała się tam zabrać do rozmowy. I reszta musiała jakoś dukać A co do podstaw to też jestem za tym. I jakoś nie ufam róznym rodzajom szkół które mowią że w ileś tam godzin, dni nauczysz się mówć biegle po angoielsku czy innym języku.

Offline

 

#4 2007-09-11 20:55:47

Wiolecik19

Kot

Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nauka języków.

bo to ściema z tymi szkołami... Tylko kasę wyudzają i na tym się konczy....ale cóż dużo ludzi się na to nabiera:p

Offline

 

#5 2007-09-11 23:42:55

Jaq

Zakazany Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 40
Punktów :   

Re: Nauka języków.

No to fakt. Moja panna poszła do takiej szkoły choć odradzałem no ale nic. Już nawet na tyle na ile ja znam ten angielski to jestem w stanie jej pomuc u nauczyć. Matura wcale nie jest taka trudna.

Offline

 

#6 2007-09-12 20:02:50

Darkfault

Moderator

Zarejestrowany: 2007-09-11
Posty: 10
Punktów :   

Re: Nauka języków.

Najlepszy sposób aby nauczyć się angielskiego (bez wychodzenia z domu!) to:
- Gry online [tam znajdziesz wielu anglików itp]
- Rozmawianie przez MSN, SKYPE itp z ludźmi których znasz/poznałeś w grach online [Tibia, Metin2 itp]
- Pisanie z nimi.

W ten sposób masz darmowe lekcje, wraz z korektą jeśli coś zrobisz źle + nie musisz trzymać się jakichś schematów - uczysz się tego czego akurat nie rozumiesz.

Offline

 

#7 2007-09-12 21:03:34

Logos

Zakazany Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 19
Punktów :   

Re: Nauka języków.

Ja polecam zapoznać sie z metodą NLP .
>> http://www.nlppolska.pl/
Rejestracja jest darmowa a metoda bardzo pomocna we wszystkich dziedzinach życia Nie tylko do nauki, prosto szybko i przyjemnie. Zapraszam.

Pozdrawiam
LOGOS

Offline

 

#8 2007-09-13 00:52:37

Jaq

Zakazany Administrator

Zarejestrowany: 2007-09-04
Posty: 40
Punktów :   

Re: Nauka języków.

Popieram Darkfaulta to jest najlepsza metoda. Uczysz sie na bierząco tego co potrzeba i w takim tepie w jakims jestes wstanie przysfoicdz dana wiedze. A nie uczyc sie slowek na blache aby je potem zapomniec.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleachthegame.pun.pl www.bezele.pun.pl www.cod4league.pun.pl www.narutootesik.pun.pl www.heroes-lore.pun.pl